Kutuurikeskuse erinevatel sündmustel võidakse pildistada ja filmida.

Fotosid ja videosid võidakse salvestada ning avalikustada kultuurikeskuse kalendris eesmärgiga jagada teavet Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses toimuvate sündmuste kohta.

Fotosid ja videosid võidakse kasutada Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse reklaammaterjalide (plakatite, treilerite jms) koostamisel. 

Rakvere teatri etendus "Hääl minu sees"

23.
oktoober
kolmapäev
2024
Kell 19:00

"Vahel kohtame me kedagi, täiesti võõrast inimest, kes hakkab meid huvitama kohe esimesest pilgust, kuidagi äkki, korrapealt, enne kui jõuame sõnagi vahetada." (Fjodor Dostojevski)

Üksindusest ja inimlikust lähedusest rääkiv ameerika kaasaegne näidend pakub rohkelt äratundmist. Peategelane, Yale’i ülikooli üksiklasest professor, võtab loovkirjutamise kursusel juhendada andeka, kuid saladusliku loomuga tudengi, kellega tal tekib ootamatu side. Sedamööda, kuidas nende kohtumised tasapisi kulgevad, esitab õpetaja õpilasele üllatava palve. Tundesügavast loost jääb kõlama üldinimlik küsimus, mil viisil on meil võimalik üksteisele tuge pakkuda ja mil määral me üksteist ikkagi päriselt tunneme.

Esietendus 10. novembril 2023 väikeses majas.

Etendus on kahes vaatuses ning kestab 2 tundi ja 15 minutit.

 

Vootele Ruusmaa pälvis 2024. aastal Eesti teatri aastapreemia originaalloomingu ja muusikalise kujunduse kategoorias, sealhulgas lavastuse "Hääl minu sees" eest.

Tiina Mälberg oli 2024. aastal Eesti teatri aastapreemiate nominent parima naisnäitleja kategoorias. 

 

LAVASTUSMEESKOND

Autor Adam Rapp "The Sound Inside"
Tõlkija Triin Sinissaar

Lavastaja Mait Joorits (Eesti Noorsooteater)
Kunstnik Getter Vahar
Helilooja ja muusikaline kujundaja Vootele Ruusmaa
Valguskujundaja Märt Sell
Foto- ja videokunstnik Siim Loog

Osades Tiina Mälberg ja Karl Robert Saaremäe (Must Kast)

Piletiinfo:
Pilet 23€/20€
Osta pilet: