Kutuurikeskuse erinevatel sündmustel võidakse pildistada ja filmida.

Fotosid ja videosid võidakse salvestada ning avalikustada kultuurikeskuse kalendris eesmärgiga jagada teavet Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses toimuvate sündmuste kohta.

Fotosid ja videosid võidakse kasutada Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse reklaammaterjalide (plakatite, treilerite jms) koostamisel. 

TantsuMENÜÜ: ETA Kompanii "AMIMOVING"

15.
november
esmaspäev
2021
Kell 19:00

Kas on olemas tantsija etendav “mina”, mis on puutumata tema varasemast kogemusest ja omandatud teadmistest? Mis eelnevalt kogetust on saanud päriselt etendaja omaks nii, et seda saab vaadelda kui osa tema isiklikust tantsust ja isiksusest?

 

Meie tantsuline “pagas”, selle sõna kõige positiivsemas võtmes, on olnud antud tantsulavastuse loomisprotsessi põhiliseks fookuseks: alates esimestest õpitud sammudest kuni tänaseni. Kõik kohtumised, kogemused, jagatud teadmised, õpetajad, kaasloojad ja tantsijad on andnud oma panuse meie tänasesse liikumisse. Ma tantsin, sest teie tantsite.

Sellest põhimõttest lähtudes oleme loonud mängulise ja uudishimuliku atmosfääri, milles liikumise võimalusi uurida. Selles kohtume teineteise ja teiega vaatajad. Jagame oma isiklikke kogemusi ning anname need teineteisele uurida.

Kas liikumisest piisab? Kas tants liigutab meid? Kas sina liigud? Kas sa tahad, et sind liigutataks? Läbi mänguliselt jagatud kogemuste esitleme me tantsulavastust AMIMOVING.

TantsuMENÜÜ tantsuetenduste eesmärgiks on tuua kaasaegne tants uue publikuni väljaspool harjumuspäraseid tantsulavasid. ETA Kompanii pakub oma tantsijateed alustavatele noortele professionaalidele võimalust osaleda tantsulavastuste loomise protsessis koos tantsuala tuntud ja tunnustatud tegijatega. 

Koreograaf-lavastaja: Rūta Ronja Pakalne

Dramaturg: Helena Pihel

Helikujundus: Israel Bañuelos 

Valguskunstnik: Rommi Ruttas

Kunstnik: Dace Sloka

Kaasloojad-etendajad: Birgit Siim, Eliisabel Jõela, Elina Ojasaar, Eveli Ojasaar, Maria Solei Järvet, Mariann Onkel

Esietendus 03.09.2020 kell 19:00 Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis

Kestvus: u 55 minutit

Lisainfo: tantsuagentuur.ee 

TantsuMENÜÜ toetajad: Eesti Kultuurkapital, Rahvakultuuri Keskus, SPARSE - Supporting and Promoting Arts in Rural Settlements in Europe, Creative Europe - Euroopa Liit, trükikoda JOON


NB! COVID-19 leviku pidurdamiseks kehtestatud piirangute tõttu lubatakse saali üksnes nakkusohutuse tõendiga! Tõendilt peab nähtuma, et külastaja on COVID-19 vastu vaktsineeritud, haiguse läbi põdenud või saanud negatiivse PCR või antigeeni testitulemuse. Nõuded tõenditele on leitavad siit: COVID tervisetõend | Kultuuriministeerium (https://www.kul.ee/covid-tervisetoend)

NB! Korraldajal on õigus küsida koos nakkusohutuse tõendiga ka isikut tõendavat dokumenti. 

NB! Kohapeal testimist ei korraldata!


Sooduskoodi saamiseks palume saata vastav sooviavaldus aadressil testimine@tantsuagentuur.ee. ;

Piletiinfo:
Eelmüügi piletid hinnaga 5 EUR müügil kultuurikeskuse kassas