Kino Info

Täispilet 5€

Lapsed, õpilased, pensionärid (dokumendi esitamisel) 3€

Lapsed kuni 3.a (süles) TASUTA

Beebikino pilet (lapsevanemale) 3€

Perekaardi pilet lastele, õpilastele, pensionäridele sooduspilet 2€ (ainult kassast)

Perekaardi pilet täiskasvanutel 4€ (ainult kassast)

3D prillid 2 €

Prillid müügil ainult infolauas. Ostetud prillid saab endale ning saab järgnevad korrad kasutada!

Uksed avatud 30 minutit enne seansi algust

Kinoseansi pileteid saab osta kassast ja interneti eelmüügist tavaliselt alates nädal enne seanssi. 

Piletite müük!

Pileteid saab osta internetist ja kultuurikeskuse kassast!

Piletite ostmiseks tuleb lingi abil minna Piletimaailm lehele, kust saab valida sobiva seansi, kohad ning piletite tüübi.

TÄHELEPANU!
Veebist ostetud piletid tuleb kinosaali sisenedes ette näidata kas väljaprinditult paberil või nutiseadmes. Veebist ostetud pileteid kassast välja ei lunastata! 

Eelmüük piletitele avaneb tavaliselt nädal enne seanssi.

Harold ja võlukriit

"Harold and the Purple Crayon"

02.
august
reede
2024

Seiklus, Animatsioon, Kogupere

Filmi pikkus: 1h 32min

Eesti keeles

Perefilm

   

"Jääaja", "Rio" ja "Ferdinandi" lavastaja Carlos Saldanha lõbus kogupereseiklus “Harold ja võlukriit” on aastakümneid noori lugejaid paelunud armastatud lasteraamatu esmakordne ekraniseering. Peaosas Zachary Levi ("Shazam!")!

Film linastub inglise ja eesti keeles.

Kui seiklushimuline Harold (Zachary Levi) midagi oma raamatus joonistab, siis see muutub ka tõeliseks. Kui ta aga suureks kasvab ja ennast oma raamatu lehekülgedelt päris maailma joonistab, siis mõistab Harold, et tal on päris elust paljugi õppida ning ta usaldusväärne lilla võlukriit võib põhjustada palju lõbusaid sekeldusi.

Kui aga piiritu kujutlusvõime vägi valedesse kätesse satub, on vaja kogu Haroldi ja ta sõprade loomingulisust, et päästa nii päris kui ka tema maailm.

Carlos Saldanha lavastatud ja John Davise produtseeritud pereseikluses/komöödias astuvad üles Zachary Levi, Lil Rel Howery, Benjamin Bottani, Jemaine Clement, Tanya Reynolds, Alfred Molina ja Zooey Deschanel. Crockett Johnsoni raamatul põhineva stsenaariumi autorid on David Guion ja Michael Handelman.

Filmi eestikeelses versioonis andsid filmitegelastele oma hääle Maarius Pärn (Harold), Mihkel Toomet (Mel), Külli Teetamm (Terry), Hardo Adamson (Põder), Taavi Teplenkov (Gary), Maili Metssalu (Okassiga). Lisaks väikerollides Raimo Pass, Rauno Kaibiainen, Toomas Krall, Martin Algus, Piret Hendrikson jpt.

Dublaažirežissöör Erki Aule, helirežissöör Markku Tiidumaa, produtsent Mari Randmäe, tõlkija Toomas Karik.