Kino Info

Täispilet 5€

Lapsed, õpilased, pensionärid (dokumendi esitamisel) 3€

Lapsed kuni 3.a (süles) TASUTA

Beebikino pilet (lapsevanemale) 3€

Perekaardi pilet lastele, õpilastele, pensionäridele sooduspilet 2€ (ainult kassast)

Perekaardi pilet täiskasvanutel 4€ (ainult kassast)

3D prillid 2 €

Prillid müügil ainult infolauas. Ostetud prillid saab endale ning saab järgnevad korrad kasutada!

Uksed avatud 30 minutit enne seansi algust

Kinoseansi pileteid saab osta kassast ja interneti eelmüügist tavaliselt alates nädal enne seanssi. 

Piletite müük!

Pileteid saab osta internetist ja kultuurikeskuse kassast!

Piletite ostmiseks tuleb lingi abil minna Piletimaailm lehele, kust saab valida sobiva seansi, kohad ning piletite tüübi.

TÄHELEPANU!
Veebist ostetud piletid tuleb kinosaali sisenedes ette näidata kas väljaprinditult paberil või nutiseadmes. Veebist ostetud pileteid kassast välja ei lunastata! 

Eelmüük piletitele avaneb tavaliselt nädal enne seanssi.

Keeristormid

"Twisters"

21.
juuli
pühapäev
2024
Kell 16:00
Üritus toimub järgnevatel aegadel:
19. juuli kell 18:00Osta pilet
20. juuli kell 16:00Osta pilet
21. juuli kell 16:00Osta pilet

Märul, Põnevik, Seiklus 

Filmi pikkus: 2h 2min

“Jurassic Parki”, “Bourne’i” ja “Indiana Jonesi” filmisarjade produtsentide film “Keeristormid” on 1996. aasta kassahiti “Keeristorm” tänapäevane peatükk. Filmi lavastas “Minariga” Oscarile kandideerinud stsenarist ja lavastaja Lee Isaac Chung. Peaosades on Kuldsele Gloobusele kandideerinud Daisy Edgar-Jones (“Kus laulavad langustid”) ja Glen Powell (“Top Gun: Maverick”), kelle tegelaskujud üritavad ennustada ja võimalusel ka taltsutada tornaadode tohutut väge.

Edgar-Jones mängib endist tormikütti Kate Cooperit, keda ülikooliaegne laastav kokkupuude tornaadoga kummitab ja kes nüüd ohutus New Yorgis ekraanidel tormide mustreid uurib. Ta sõber Javi meelitab ta tagasi lageda taeva alla, et katsetada uudset jälgimissüsteemi. Kate’i teed ristuvad siis võluva ja muretu sotsiaalmeedia superstaari Tyler Owensiga (Powell), kes torme ühes meeskonnaga otsib ja nende ohtlikke seiklusi postitab.

Tormihooaja keskel vallandub hirmuäratav seninägematu fenomen ning Kate, Tyler ja nende meeskonnad leiavad end keset Oklahomat tabanud torme elu eest võitlemas.

“Keeristormides” mängivad veel Kuldgloobusele kandideerinud Anthony Ramos (“In the Heights”), kes kehastab Javit, “Ei” Brandon Perea, Kuldgloobuse võitja Maura Tierney (“Beautiful Boy”), Sasha Lane (“American Honey”), David Corenswet (tulevane “Superman: Legacy”), Daryl McCormack (“Peaky Blinders”), Kiernan Shipka (“Chilling Adventures of Sabrina”) ja Nik Dodani (“Atypical”).

Filmi lavastas Chung ja stsenaariumi autor on parima filmi Oscarile kandideerinud “Mees, kes jäi ellu” stsenarist Mark L. Smith, kes võttis aluseks Michael Cricthoni ja Anne-Marie Martini tegelaskujudel põhineva Joseph Kosinski (“Oblivion”) kirjutatud loo. “Keeristormide” produtsendid on Oscarile kandideerinud Frank Marshall (“Jurassic Parki” ja “Indiana Jonesi” filmid) ja Patrick Crowley (“Jurassic Parki” ja “Bourne’i” filmid) ning tegevprodutsendid on Steven Spielberg, Thomas Hayslip ja Ashley Jay Sandberg.

Loomingulise meeskonna moodustasid operaator Dan Mindel (“Võimatu missioon III”, “Star Trek”, “Star Wars: jõud tärkab”), kunstnik Patrick Sullivan (“Brightburn”, “Keeristormi” kunstiline juht), monteerija Terilyn A. Shropshire (“Naiskuninga armee”), kostüümikunstnik Eunice Jera Lee (“Bottoms”, “How to Blow Up a Pipeline”) ja helilooja Benjamin Wallfisch (“Blade Runner 2049”, “Välk”).

Lee Isaac Chungi lavastatud Universal Picturesi, Warner Bros. Picturesi ja Amblin Entertainmenti filmi “Keeristormid” levitab üleilmselt Warner Bros. Pictures.