Piletite müük!

Pileteid saab osta internetist ja kultuurikeskuse kassast!

Piletite ostmiseks tuleb lingi abil minna Piletimaailm lehele, kust saab valida sobiva seansi, kohad ning piletite tüübi.

TÄHELEPANU!
Veebist ostetud piletid tuleb kinosaali sisenedes ette näidata kas väljaprinditult paberil või nutiseadmes. Veebist ostetud pileteid kassast välja ei lunastata! 

Eelmüük piletitele avaneb tavaliselt nädal enne seanssi.

Kino Info

Täispilet 4.00€

Lapsed, õpilased, pensionärid (dokumendi esitamisel) 2.50€

Lapsed kuni 3.a (süles) TASUTA

3D prillid 1.50 €

Prillid müügil ainult infolauas. Ostetud prillid saab endale ning saab järgnevad korrad kasutada!

Uksed avatud 30 minutit enne seansi algust

Kinoseansi pileteid saab osta kassast ja interneti eelmüügist tavaliselt alates nädal enne seanssi. 

Lauluässad 3

"Pitch Perfect 3 (2017)"

13.
jaanuar
laupäev
2018
Kell 19:00
Üritus toimub järgnevatel aegadel:
29. detsember kell 15:00Osta pilet
03. jaanuar kell 15:00Osta pilet
07. jaanuar kell 14:00Osta pilet
13. jaanuar kell 19:00Osta pilet
16. jaanuar kell 19:00Osta pilet

Žanr: Komöödia

Filmi pikkus: 1h 33 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Alla 12 a. mittesoovitatav Alla 12 a. mittesoovitatav

Pärast kolledži lõpetamist on Bellade teed lahku läinud ning kohale jõudnud karm reaalsus – iseseisev elu polegi nii roosiline, kui noored naised lootsid. Leevendamaks igatsust koos olemise ja laulmise vastu võtavad preilid ette turnee Hispaaniasse, et esineda sealviibivatele USA sõduritele. Kohapeal korraldatakse aga võistlus terve plejaadi artistide vahel ning auhinnaks on ühistuur koos kuulsa räppar-produtsendi DJ Khalediga. Bellad saavad demonstreerida oma imelisi hääli, a capella laulmise võlusid ja pidada maha laululahinguid, kuid nende vastastel on lisaks lauluhäälele ka teine relv – muusikainstrumendid. Kumb jääb peale, kas hääled või pillid, selles on küsimus. 

Viimasele ühisturneele lisavad ohtralt vürtsi ja särtsu kohtumised seksikate sõduritega ning Aubrey (Anna Camp) ja Paksu Amy (Rebel Wilson) plahvatuslikult keerulised isa-suhted. Filmi peakangelane Beca (Anna Kendrick) peab aga tegema ühe eriti raske valiku.

Filmi lavastas Trish Sie („Step Up All In). Belladena naasevad ekraanile Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld, Brittany Snow, Anna Camp, Hana Mae Lee jt. Värvikates kõrvalosades astuvad punti John Lithgow (“Kolmas kivi päikesest”), Ruby Rose (“John Wick 2”) ning DJ Khaled. Nagu Lauluässadele kombeks, kõlab filmis ohtralt hittlugusid, seekord töödeldakse muu hulgas George Michaeli, Pinki, Britney Spearsi, Avicii ja teiste superstaaride laule. Viimase filmi üllatuslikuks eripäraks on aga üliägedad action-stseenid.