Mängude õhtu

10.
märts
laupäev
2018
Kell 19:00
Üritus toimub järgnevatel aegadel:
09. märts kell 21:00Osta pilet
10. märts kell 19:00Osta pilet
27. märts kell 20:00Osta pilet
28. märts kell 19:00Osta pilet

Žanr: Komöödia, müsteerium

Filmi pikkus: 1h 40 min

Inglise keeles, eesti-ja venekeelsed subtiitrid

Alla 14 a. Keelatud Alla 14 a. Keelatud

Jason Bateman (“Vastikute ülemuste” filmiseeria, telesari “Arrested Development”) ja Oscarile kandideerinud Rachel McAdams (”Päevavalgele”, ”Dr Strange”) mängivad koos uues New Line Cinema märulikomöödias “Mängude õhtu”. 

Bateman ja McAdams mängivad Maxi ja Anniet, kelle iganädalane mängude õhtu muutub grammi võrra põnevamaks, kui Maxi sarmikas vend Brooks korraldab mõrvamüsteeriumi peo, kust ei puudu ka mängupätid ja FBI agendid. Kui Brooks röövitakse, on seegi osa mängust… eks? Kuus ülimalt võiduahnet mängijat hakkavad saladust lahendama ning avastavad, et ei “mäng” ega Brooks ise pole päris need, millena näivad. Kaootilisel õhtul järgneb üks üllatav pööre teisele. Ei ühtki reeglit, ei mingit punktiarvestust ega täit teadmiski, kes täpselt mängivad – see võib osutuda kõige põnevamaks õhtuks… või saab mäng läbi.

Peale Jason Batemani ja McAdamsi löövad filmis kaasa veel Billy Magnussen (“Spioonide sild”, telesari “American Crime Story”), Sharon Horgan (“Catastrophe”), Lamorne Morris (telesari “Uus tüdruk”), Kylie Bunbury (telesarjad “Pitch,” “Kupli all”), Jesse Plemons („Must missa,” telesari “Fargo”), Danny Huston (“Wonder Woman,” “X-Meeste algus: Wolverine”), Chelsea Peretti („Brooklyn Nine-Nine“) Michael C. Hall (telesarjad “Dexter” ja “Mulla all”) ja Kyle Chandler (“Manchester by the Sea,” telesari “Bloodline”).

Filmi režissöörideks on John Francis Daley ja Jonathan Goldstein, kes tegid koos ka filmi “Puhkus”.

Daley ja Goldstein lavastasid “Mängude õhtu” Mark Perezi (”Vastuvõetud”) stsenaariumi põhjal. John Davis (“Joy”), John Fox (telesari “Must nimekiri”), Jason Bateman, Toby Emmerich ja Jim Garavente (“Pahad sõnad”) on filmi produtsendid. Peaprodutsent on Marc S. Fischer.